طراحی وبسایت

شکل
شکل
شکل
شکل
شکل
شکل
شکل
شکل

چرا طراحی وبسایت؟

هر سازمانی به وبسایت نیاز دارد تا بهترین تاثیر را بر مشتریان بالقوه و موجود بگذارد. طراحی ریسپانسیو و آماده برای موبایل این امکان را برای شما فراهم می کند تا با موفقیت بیشتری به مخاطبان هدف خود دسترسی پیدا کنید. اعضای متخصص و خلاق ما می‌دانند که چگونه دیدگاه شما را به یک وب‌سایت یا اپلیکیشن موبایل جذاب، کاربرپسند و مؤثر تبدیل کنند. آژانس خلاقیت وب دایان در صفحات فرود (لندینگ) کسب و کار، طراحی وبسایت فروشگاهی و توسعه اپلیکیشن مناسب برای بازارهای امروزی تخصص دارد.

آژانس خلاقیت وب دایان

طراحی وبسایت ریسپانسیو

در عصر فناوری، حضور آنلاینی که نشان دهنده شخصیت شما باشد، مهم است. طراحی وبسایت سازگار با موبایل می‌تواند به مشتریان بالقوه کمک کند تا قبل از اینکه با کسی ارتباط برقرار کنند، نسبت به شرکت شما و آنچه که آن را در ذهنشان منحصر به فرد می‌کند، داشته باشند!

Web-Mobile-Friendly
وب سایت فروشگاهی

طراحی وبسایت فروشگاهی

خدمات طراحی وبسایت فروشگاهی (تجارت الکترونیک) به شما کمک می کند تا کسب و کار خود را به سطح بالاتری ببرید. آژانس خلاقیت وب دایان با در نظر گرفتن تمام ویژگی‌هایی که خریداران برای نیازهای خاص خود می‌خواهند و به آن نیاز دارند، مانند گزینه‌های فیلتر محصول ؛ روش پرداخت ؛ روش ارسال و… را با بهترین کیفیت برای شما ایجاد میکند تا کاربران بتوانند بدون دغدغه و به راحتی خرید خود را انجام دهن

طراحی وبسایت اختصاصی

هر شرکتی نیازهای متفاوتی دارد یکی از این دسته نیاز ها داشتن یک وبسایت است. ما در آژانس خلاقیت وب دایان راه حل های ویژه ای ارائه می دهیم تا هر شرکتی بتواند از این ویژگی ها بهره مند شود.

طراحی سایت
خدمات سایت

تعمیر و نگهداری وبسایت

در حالی که طراحی و راه‌اندازی وب‌سایت شرکت شما اهمیت زیادی دارد، تعمیر و نگهداری مداوم تضمین می‌کند که آنها بدرستی به نفع شما کار می‌کنند. آژانس خلاقیت وب دایان را برای به روز رسانی، تعمیر، مدیریت و بهبود منظم وبسایت خود استخدام کنید تا بتوانید به ارائه بهترین خدمات ممکن به مخاطبان هدف خود ادامه دهید. هیچ چیز سریعتر از یک برنامه یا وبسایت قدیمی خراب یا ناکارآمد ، به اعتبار شما آسیب نمی رساند. اجازه ندهید این اتفاق برای شرکت شما بیفتد.

سوالات متداول

 • روند طراحی سایت در شرکت وب دایان چه مراحلی دارد؟

  طراحی سایت از برآورد نیازهای مشتریان در شرکت وب دایان آغاز می شود. پس از به نتیجه رسیدن و عملی بودن پروژه قرارداد بر اساس زمان بندی و نیازسنجی منعقد می گردد. پس از قرارداد تحلیل ها مستندسازی گردیده و پروژه وارد مرحله پیاده سازی می گردد. این پروسه پس از پیاده سازی وارد بازنگری گردیده و پس از به نتیجه رسیدن تحلیل ها و نیازهای پروژه، سایت آماده تحویل و آموزش می گردد.

 • پشتیبانی سایت در وب دایان چگونه است؟

  در وب دایان معمولا پروژه ها شامل یک سال گارانتی و پشتیبانی رایگان هستند. این گارانتی شامل رفع ایرادات احتمالی از تاریخ قرارداد می باشد. هزینه تمدید خدمات پشتیبانی در وب دایان ۲۰ تا ۲۵ درصد هزینه پیاده سازی پروژه می باشد.

 • قیمت طراحی وب سایت در وب دایان چگونه است؟

  طراحی وبسایت یک پروسه ی اختصاصی میباشد که با توجه به نیاز های شما برآورد میشود. گرچه یکسری قالب های آماده در این صنعت موجود هست که قیمتشان مشخص هست ولی ما نه آنها را رد و نه تایید میکنیم.

 • قیمت طراحی سایت اختصاصی

  با توجه به این که تکنولوژی ها و ویژگی های مربوط هر سایت تفاوت دارد و همینطور نیازهای هر مشتری متفاوت است ، امکان این امر که قیمت مشخص شده ای به شما اطلاع دهیم را نداریم اما می توانید با شماره گیری ۰۲۱-۹۱۳۰۲۶۱۰ با تیم فروش وب دایان ارتباط برقراری کنید و نیاز های خود را با متخصان ما در میان بگذارید تا با مشاوره رایگان شما را راهنمایی کنند و همینطور از هزینه های طراحی سایت با خبر شوید.

 • طراحی وب سایت چقدر زمان می برد

  زمان کلی انجام طراحی و ساخت سایت با توجه و ویژگی های سایت متفاوت است در صورتی که سایت به صورت اختصاصی طراحی شود و از تکنولوژی های پیشرفته و پیچیده استفاده شود زمان طراحی و ساخت افزایش پیدا می کند ، التبه زمان طراحی به نوع وب سایت بستگی دارد به طور کلی سایت های شخصی و شرکتی نسبت به سایت های فروشگاهی زمان کمتری نیاز دارند.

 • طراحی سایت با کد نویسی اختصاصی بهتر است یا با وردپرس

  جواب این سوال را می توان با توجه نیازی که دارید داد ، اگر امکانات پیچیده و نوینی میخواهید به کاربران خود بدهید بهتر است از طراحی سایت با کد نویسی اختصاصی استفاده نمایید ولی پیشنهاد میکنیم با وب دایان تماس برقرار کنید تا کارشناسان ما بهترین راهنمایی و مشاوره را در اختیار شما بگذارند